Atostogų Parkas | Apie SPA
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

GINTARO PRABANGA ALSUOJANTIS „SPA CENTRAS“

„SPA centras“ kviečia į grožio karaliją įsikūrusią „Atostogų parko“ komplekso II aukšte. Norint puoselėti savo sveikatą, surasti energijos šaltinį, atsikratyti kasdieninio streso bei įtampos, ar trokštant save palepinti natūralios gamtos procedūromis, siūlome išbandyti išskirtines SPA procedūras. Nuo pat pirmųjų žingsnių sutiksime Jus su šilta šypsena, o profesionalių rankų prisilietimas leis pamiršti kasdienius rūpesčius.

„SPA centre“ galėsite pasimėgauti įvairiomis grožį puoselėjančiomis procedūromis: universaliomis manikiūro – pedikiūro procedūromis, soliariumo kaitra, kosmetologo – depiliacijos, veido procedūromis, įvairiais masažais, kūno šveitimais, įvyniojimais, spa ritualais bei egzotinėmis spa voniomis.

Nuo grožio neatsiejama ir gera žmogaus sveikata, kurią sustiprinsime su šildomomis kūno aplikacijomis, geoterminių druskų kambariu, inhaliacinėmis procedūromis, deguonės terapija, elektrostimuliacija, kineziterapeuto paslaugomis. SPA įsikūrusioje sporto ir sveikatingumo studijoje vykdomos TRX treniruotės, sveikatingumo mankšta, treniruotės su GYMNIC kamuoliu ir THERA BAND juostomis, vaikų mankšta su kineziterapeutu, jėgos treniruotės, Pilatesas, šiaurietiškas ėjimas su lazdomis – visa tai, ko reikia Jūsų grožiui ir sveikatai.

Procedūrų pertraukos metu ,,Fito“ bare galėsite mėgautis natūraliomis šviežiai spaustomis vaisių ir daržovių sultimis, deguonies kokteiliais bei lietuviškomis vaistažolių arbatomis.

Taip pat kol tėvai mėgausis SPA procedūromis vaikai laukiami,, SPA centre“ įsikūrusioje vaikų edukacinėje studijoje. Vaikai turės galimybę dalyvauti rytinėse ir pilatės mankštose bei kūrybinėse valandėlėse, kuriose vaikai gamins, pieš, lipdys įvairius darbelius. Taip pat žaidimo forma vaikai bus mokomi užsienio kalbų, o loginio mąstymo valandėlės metu vaikai žais šachmatais ir šaškėmis bei spręs galvosūkius.

*,, SPA centre“ veido ir kūno procedūros yra atliekamos tik su išskirtine ,,Salin de Biosel“ kosmetika.

BIOSEL de LUXE
SPA etiketas