Atostogų Parkas | Sūkurinės vonios

Sūkurinės vonios

atostogu-parkas-vonia-pora4
sukurines-vonios

Po įtemptos dienos ar intensyvios sportinės veiklos, maudynės sūkurinėje vonioje veikia ypatingai gerai: jau po 10-15 minučių pradeda atsipalaiduoti įsitempę raumenys ir yra išjudinama kraujotaka. Žmonėms, turintiems miego sutrikimų, jaučiantiems nugaros ar sąnarių skausmus, visą laiką įsitempusiems, ši oro ir vandens masažo terapijos vonia yra puiki priemonė atstatyti sveikatą.

Mineralinės druskos ir levandų vonia

Mineralinės druskos ir levandų sukūrinė vonia gerina kraujotaką. Gerėjant kraujotakai, geriau deguonimi aprūpinami tiek sveiki, tiek pažeisti audiniai, dėl to greičiau vyksta medžiagų apykaita ir metabolizmo produktų pašalinimas iš organizmo. Taip pat ši vonia mažina nuovargį ir stresą, gerina miegą.

Negyvosios jūros  druskos ir rožių žiedlapių vonia

Tai gaivus atsipalaidavimas ir kūno puoselėjimas. Ši vonia šalina nuovargį, padeda įveikti depresiją, gydo hipertoniją ir sąnarių ligas, stuburo, širdies bei kraujagyslių sistemos sutrikimus. Rožės vertinamos dėl ypatingų odą puoselėjančių, stangrinančių, nuo senėjimo saugančių savybių, subtilus jų kvapas atgaivina ir atpalaiduoja.

Bio Yang Thalassa

Čia naudojamas Bio Yang Thalassa aliejus. Augalinės kilmės energetinis Jang aliejus, turintis regeneracinių ir didinančių dinamiškumą savybių, naudojamas lieknėjimo ir odos stangrinino procese.Priemonės ypatingas regeneracinis poveikis gerokai pagreitina metabolizmą, kuris akimirksniu palengvina lieknėjimo procesą, pastebimai sumažina celiulito gumbelius ir atstato odos gyvybingumą. Aliejus aktyvuoja drenavimą, energizuoja mikrocirkuliaciją ir jo aromatinė sinergija padidina kūno dinamizmą bei gerina fizinę būklę.

Bio Yin Thalassa

Čia naudojamas Bio Yin Talassa aliejus. Augalų kombinacija atstato odos spalvą, gerokai sumažindamas Jang energijos karštį ir raudonumą. Jo energetinis balansą atkuriantis poveikis greitai sumažina pernelyg didelę įtampą, susikaupusią nervinėje sistemoje po užsitęsusio ir įtempto fizinio aktyvumo. Ši formulė turi tonizuojantį ir sutraukiamąjį poveikį, kuris stimuliuoja skaidulas ir sustiprina audinius. Mažindamas periferinės ir energetinės apytakos intensyvumą, jis taip pat turi priešstresinį poveikį ; jo energetinė sinergija sumažina įtampą ir tonizuoja skaidulas.