Odoo CMS - a big picture

Pramogos

Atostogų Parkas Palanga

SPA vakarėliai

Artėja gimtadienis, mergvakaris, o gal norisi tiesiog atsipalaiduoti su draugėmis? SPA vakarėliai tai viskas, ko reikia jaukiai, ypač moteriškai šventei.

Skaityti plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Privati raudonoji pirtis

Privačiam jaukiam poilsiui ar šventei kviečiame išbandyti naują erdvę „Atostogų parko“ SPA centre su didžiule sūkurine vonia ir infraraudonųjų spindulių pirtimi. Jūsų patogumui patalpose taip pat įrengti minkštasuoliai ir gultai, atskiri persirengimo kambariai vyrams ir moterims.

Privataus poilsio erdvėje vienu metu gali ilsėtis iki 10 asmenų.

Skaityti plačiau

 
 

Vaikams

Mieli tėveliai, kol Jūs ilsėsitės baseinų ir pirčių erdvėje ar mėgausitės SPA procedūromis, Jūsų vaikučiai bus laukiami Vaikų edukacinėje studijoje. Vaikais kasdien rūpinasi auklė, kuri kartu su jais žaidžia, skaito, karpo, lipdo, klijuoja. Taip pat organizuojame vaikų gimtadienių edukacines programas, kurių metu vaikai aktyviai, turiningai ir linksmai pramogauja gamtoje, baseine ir žaidimų kambaryje.

Skaityti plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Kubilo nuoma

Apsistojus rąstinėse vilose siūlome Jums pasimėgauti karšto vandens kubilo pramoga. Tai puiki proga smagiai praleisti laiką ir mėgautis išskirtiniais malonumais vien savo šeimos ar draugų rate. Kubilas pristatomas šalia Jūsų gyvenamosios rąstinės vilos.

Kubilo nuomos kaina TIK 59 Eur vietoje 89 Eur.

Kubilas bus iškūrentas ir Jums palikta malkų pasikūrenimui. Kubile galėsite būti visą užsakymo dieną ir kitos dienos ryte, jei kubilas nebus kitą dieną užsakytas.

Maksimalus žmonių skaičius kubile – 6 asmenys.

Būtina išankstinė registracija tel. +370 698 37777.

 
 

Dviračių nuoma

Nuo „Atostogų parko“ iki jūros pušų apsuptyje driekiasi nuostabus dviračių takas, kuriuo keliaudami dviračiu galite pasiekti Šventosios, Palangos ar Klaipėdos apylinkes.

Dviračių nuomos kaina:

1 val. – 2 Eur, diena – 12 Eur.

Dėl dviračių nuomos kreiptis į viešbučio registratūros darbuotojus arba tel. +370 614 21888.

Skaityti plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Žirgai

„Atostogų parko“ partneris – jojimo mokykla „Lyderis“ – kviečia Jus smagiai praleisti laiką žirgų draugijoje. Jojimas gamtoje paliks neišdildomų įspūdžių net ir pirmą kartą sėdintiesiems balne. Jus lydės instruktorius, kuris paaiškins, kaip taisyklingai sėdėti balne, kaip valdyti žirgą, kad jis Jus suprastų.

Rekomenduojama patogi, neslidi apranga (kelnės), avalynė lygiu padu.

Darbo laikas:

Kasdien 9.00–21.00 val.

Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 686 12 900

Atostogų Parkas Palanga

Lauko pirties „Širšių lizdas“ nuoma

Tai apvalios formos pirtelė su tokiu pat apvaliu priepirčiu. Pirties architektūrą ir šurmulį atspindi jos pavadinimas – „Širšių lizdas“. Pirtelė puikiai tinka 10–15 žmonių kompanijai. Tai proga mėgautis pirties malonumais vien savo draugų rate.

Skaityti plačiau

 
 

Nardymo pamokos

Nardymo pamokos metu įgysite reikalingų teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, susipažinsite su kvėpavimo po vandeniu subtilybėmis, išbandysite nardymo įrangą. Po pamokos saugiau ir užtikrinčiau jausitės vandenyje, taip pat įgytas žinias galėsite panaudoti džiaugdamiesi poilsiniu nardymu kelionių metu arba tęsdami mokymus ir siekdami tapti sertifikuotais narais.

Pamokas veda kvalifikuoti nardymo centro „Oktopusas“ instruktoriai. Nardymo pamokos rekomenduojamos suaugusiesiems ir vaikams nuo 10 metų.

Nardymo pamokos trukmė: 15 min. teorinė instrukcija + 15 min. nardymas vandenyje. Kaina asmeniui – 25 Eur. Nardymo pramoka vedama mažiausiai 3 asmenims vienu metu.

Individuali pamoka – 50 Eur. 

Būtina išankstinė registracija tel. +370 698 37777

 
 

Pramoginė žvejyba

Jau greitai...


Daugiau informacijos tel. +370 698 37777

Atostogų Parkas Palanga

Nusileidimas virve nuo bokšto 

Išbandyk save ir nusileisk nuo 20 m aukščio „Atostogų parko“ bokšto!

Kviečiame visus – tiek jaunus, tiek senus, vyrus ir moteris – išbandyti nusileidimą virve nuo bokšto. Ši programa – saugi, nes naudojamas sertifikuotas gelbėjimo aparatas, apsaugantis nuo slydimo. Norintieji taip pat galės būti apmokyti ir lipti virve į viršų.

Kaina:
1 nusileidimas – 10 Eur

2 nusileidimai – 15 Eur

Dėl pramogos kreiptis tel.: + 370 670 59103 arba + 370 656 87379.