Atsiliepimas

Lankytojų atsiliepimai

Tobulai atliekami masažai, puikūs baseinai, efektyvios procedūros kūnui ir veidui, gardus maistas restoranuose ir minkštos lovos – visa tai ir dar daugiau šią vasarą atradau „Atostogų parke“. Labai rekomenduoju visiems gerų atostogų mėgėjams!
Vaida Skaisgirė
TV laidų vedėja
Atostogų parkas puiki vieta pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Čia dirba puikūs masažuotojai ir tikrai geri kineziterapiautai. Noriu padėkoti kineziterapiautei Gintarei už suteiktą naudingą informaciją, puikią individualią kineziterapiją. Masažistės taip pat labai malonios ir dirba išmanačios savo darbą. Personalasbtaip pat labai mandagus ir malonus. Puiki vieta atostogoms!
Tomas Miežanskas
Šiauliai
Norėčiau pagirti pirtininką Rolandą už puikų požiūrį į savo darbą ir žmones. Pirties programa su druskos garais labai šauniai atpalaiduoja. ;)
Asta Al
Vilnius
Kelios dienos atostogų parke buvo iš tiesų geros! Švarūs kambariai, malonus personalas, skanus maistas. Bet viską karūnavo - pirtininkai, tikrai jie nerealūs, tos procedūros ir kūnui ir sielai, tikrai didžiausi komplimentai.
Pats didžiausias minusas-tai bariukas pirčių erdvėje, ne kiek jis, bet netvarka jame, netvarkingi ir riebaluoti stalai visai netinka prie baltų chalatų. Nepasant to, tikrai sugrįšime pailsėti dar kartą.
Miniotaite Alvita
Kelmė
Čia gali pramogauti visa šeima, kiekvienas randa sau patinkantį užsiėmimą. Ir vaikams, ir suaugusiems labai smagu šiltuose baseinuose
Nijolė Pareigytė – Rukaitienė
Muzikinės grupės „69 danguje“ narė
Įspūdingiausia ir geriausia pirčių erdvė. Mėgstu pasilepinti pirtimis. „Atostogų parke“ dirba nerealūs pirtininkai, kurie ir kokią linksmą istoriją papasakoja, ir, žinoma, suteikia nepamirštamus pojūčius pirčių programose.
Jonas Nainys
Radijo stoties „Zip FM“ laidos „Radistai“ vedėjas, didžėjus ir renginių organizatorius
Pirtys su unikaliomis programomis geriausiai atspindi lietuvišką dvasią. Man malonu čia dirbti ir prisidėti prie lietuviškų tradicijų išsaugojimo.

Vladas Jokubauskas
Europos sportinio vanojimo, pasaulio saunos čempionas
Džiugu, kad pas Jus laisvalaikį galima praleisti ir aktyviai, ir pailsėti. Gausus sveikatinimo procedūrų pasirinkimas, geoterminio vandens procedūros ir gydomojo purvo aplikacijos atpalaiduoja ir ramina.
Bronislavas Vyšniauskas
Sunkiosios atletikos treneris
Džiaugiuosi, kad Lietuvos gyventojai jau turi galimybę taikyti aukštos mineralizacijos geoterminės kilmės vandens ir purvo sapropelio terapijas. Tai puikus būdas stiprinti organizmą ir saugi pagalbinė priemonė gydant kaulų – raumenų, nervų, širdies – kraujagyslių sistemos ar odos ligas.
dr. Lolita Rapolienė
Biomedicinos mokslų daktarė, šeimos gydytoja
Aukštos mineralizacijos geoterminis vanduo ir purvo sapropelio procedūros – ypač naudinga ir veiksminga pagalbinė priemonė gydant kaulų – raumenų ligas, taip pat ir puiki profilaktinė pagalba siekiant užkirsti kelią ligų atsiradimui.
dr. Algimantas Čebatorius
Ortopedas – traumatologas