Dviejų aukštų rąstinė vila | Atostogų Parkas
Slide background
Slide background
Slide background

Dviejų aukštų rąstinė vila

Privatumą vertinantiems svečiams – dviejų aukštų numeryje su erdvia svetaine ir lauko terasa pirmajame aukšte, bei dviem atskirais dviviečiais miegamaisiais antrajame vilos aukšte.

Miegamuosiuose – patogios viengulės ir ypač plačios dvigulės lovos. Svetainėje – minkštas kampas su miegamąja dalimi, tinkantis miegoti dviem asmenims, kavos staliukas, šaldytuvas.

Jūsų patogumui – vonios kambarys su dušo kabina ir WC, plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys – pirmame aukšte. Visuose numeriuose yra nemokamas belaidis interneto ryšys (WiFi). Svetainėje – 81 cm įstrižainės plokščiaekranis televizorius su palydovine televizija, telefonas, reguliuojama šildymo sistema.

Siekiant patogumo, Jūsų mėgstamai susisiekimo priemonei (dviračiui, riedlentei ir kt.) laikyti skirta erdvė – pirmo aukšto prieškambaris.

Numerio plotas 59,44 kv. m.

Jauki miško ramuma ir rytą švelniai budinantis saulės spindulių žaismas, diena, prasidedanti su šeima ar bičiuliais, puodeliu natūralios arbatos liukso terasoje, besigėrint atsiveriančiu vaizdu į žaliuojantį mišką. Tai išskirtinis laikas suderinus miesto patogumus ir gamtos ramybę. Laukiame Jūsų!

Registratūra dirba visą parą. Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Atvykimas – nuo 15.00 val.

Išvykimas – iki 12.00 val.

dviejuav
Rezervaciją galima atšaukti ne vėliau, kaip 3 dienos iki atvykimo datos. Šiuo atveju bus grąžinama 75% avansinio apmokėjimo sumos, visais kitais atvejais apmokėjimas nėra grąžinamas.

Į apgyvendinimo kainą įskaičiuota:

  •  pusryčiai I – VII nuo 8 iki 10 val. viešbučio restorane;
  • automobilių parkavimas.
  • lankymasis Sporto klube viešbučio svečiams nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – nemokamas.

Papildomų vietų kainos su pusryčiais:

  • vaikams iki 3 metų – nemokamai, miegant kartu su tėvais;
  • vaikams nuo 3 iki 12 metų – 16 € / para;
  • nuo 12 metų ir suaugusiam asmeniui 22 € / para.

Daugiau informacijos ir kambarių rezervacija:
tel. +370 614 21888 arba el. paštu: hotel@atostoguparkas.lt

Laukiame Jūsų!